Každý víťaz z roku 2019 TV Week Logie Awards

61. ročník udeľovania cien TV Week Logie Awards je takmer hotový!

SLEDUJTE srdcervúcu reč Loglana Dylana Alcotta:

Hviezdy malej obrazovky vystúpili vo svojom najlepšom večernom oblečení a počas najväčšej noci v austrálskej televízii kráčali po červenom koberci.



Tento rok redaktor Thomas Woodgate vyhlásil jedného nominanta pre každú kategóriu - výber vašich obľúbených sa tak iba sťažuje!

Nominovaní na prestížnu cenu Gold Logie pochádzajú zo širokého spektra prostredí: hostiteľka superstar Amanda Keller (The Living Room and Dancing With the Stars), meteorológ Sam Mac (Sunrise), komik Tom Gleeson (Hard Quiz), herec Rodger Corser (Doctor) Doktorka), herečka Eve Morey (Susedia), krajinský guru Costa Georgiadis (Záhradníctvo v Austrálii) a vážená novinárka Waleed Aly (Projekt), ktorí sa uchádzajú o zlatý gong.

Nižšie sa pozrite na úplný zoznam víťazov!

.Getty

TV WEEK GOLD LOGIE - NAJOBĽÚBENEJŠIA OSOBNOSŤ V AUSTRÁLSKEJ TV

  • Amanda Keller ( Obývačka / Tanec s hviezdami , 10)
  • Pobrežie Georgiadis ( Záhradníctvo v Austrálii, ABC)
  • Eve Morey ( Susedia, 10)
  • Rodger Corser ( Doktor Doktor , Deväť sietí)
  • Sam Mac ( svitanie , Kanál sedem)
  • Tom Gleeson ( Tvrdý kvíz , ABC)
  • Waleed Aly ( Projekt , 10)

Najobľúbenejší herec

  • Aaron Pedersen ( Tajomná cesta , ABC)
  • Guy Pearce ( Jack Irish , ABC)
  • Luke McGregor ( Rosehaven , ABC)
  • Ray Meagher ( Doma a preč , Kanál sedem)
  • Rodger Corser ( Doktor Doktor , Deväť sietí)
  • Ryan Moloney ( Susedia , 10)

Najobľúbenejšia herečka

  • Asher Keddie ( Plač , ABC)
  • Celia Pacquola ( Rosehaven , ABC)
  • Deborah Mailman ( Klub hryzenia / Mystery Road , Deväť sietí / ABC)
  • Eve Morey ( Susedia , 10)
  • Jenna Coleman ( Plač , ABC)
  • Marta Dusseldorp ( Miesto na volanie domov / Jack Irish , Foxtel / ABC)

NAJOBĽÚBENEJŠÍ PREZENTÁTOR

  • Amanda Keller ( Obývačka / Tanec s hviezdami , 10)
  • Carrie Bickmore ( Projekt , 10)
  • Pobrežie Georgiadis ( Záhradníctvo v Austrálii , ABC)
  • Julia Morris ( Slepé rande / Som celebrita ... Dostaňte ma odtiaľto / Chris & Julia’s Sunday Night Takeaway , 10)
  • Tom Gleeson ( Tvrdý kvíz , ABC)
  • Waleed Aly ( Projekt , 10)

CENA GRAHAMA KENNEDYHO ZA NAJOBĽÚBENEJŠÍ NOVÝ TALENT

  • Bonnie Anderson ( Susedia , 10)
  • Courtney Miller ( Doma a preč , Kanál sedem)
  • Dylan Alcott ( Sada , ABC)
  • Eddie Woo ( Teenage Boss , ABC)
  • Joe Jonas ( The Voice Australia , Deväť sietí)
  • Tasia Halls ( Tajomná cesta , ABC)

Najobľúbenejší dramatický program

  • Doktor Doktor (Deväť sietí)
  • Doma a preč (Kanál sedem)
  • Tajomná cesta (ABC)
  • Susedia (10)
  • Plač (ABC)
  • Wentworth (Foxtel)

Najobľúbenejší program zábavy

  • Anh’s Brush With Fame (ABC)
  • Tanec s hviezdami (10)
  • Gogglebox Austrália (Foxtel / 10)
  • Gruen (ABC)
  • Tvrdý kvíz (ABC)
  • The Voice Australia (Deväť sietí)

Najobľúbenejší komediálny program

  • Venovali ste pozornosť? (10)
  • Hughesy, máme problém (10)
  • Rosehaven (ABC)
  • Russell Coight’s All Aussie Adventures (10)
  • Shaun Micallef’s Mad As Hell (ABC)
  • Skutočný príbeh s Hamishom a Andym (Deväť sietí)

NAJOBĽÚBENEJŠÍ PROGRAM REALITY

  • Austrálsky Survivor: Champions vs. Contenders (10)
  • Som celebrita ... Dostaňte ma odtiaľto! (10)
  • Ženatý na prvý pohľad (Deväť sietí)
  • MasterChef Austrália (10)
  • Pravidlá mojej kuchyne (Kanál sedem)
  • Blok (Deväť sietí)

Najobľúbenejší program životného štýlu

  • Späť v čase na večeru (ABC)
  • Lepšie domy a záhrady (Kanál sedem)
  • Záhradníctvo v Austrálii (ABC)
  • Predaj domov Austrália (Foxtel)
  • Obývačka (10)
  • Sprievodcovia cestovným ruchom (Deväť sietí)

NAJOBĽÚBENEJŠÍ PANEL ALEBO PROGRAM AKTUÁLNYCH VECÍ

  • 7.30 (ABC)
  • 60 minút (Deväť sietí)
  • Aktuálna záležitosť (Deväť sietí)
  • Austrálsky príbeh (ABC)
  • Štyri rohy (ABC)
  • Projekt (10)

NAJOBĽÚBENEJšia TELEVÍZIA OBCHODNÁ

  • Dundee: Austrálska reklama na cestovný ruch v prestrojení - Turizmus v Austrálii
  • Frank - Westpac
  • Som kapitánom svojej vlastnej duše - Hry Invictus
  • Nahý zápas - KFC
  • Ježiško rúca Vianoce - Aldi
  • Projekt Serena: Dotýkam sa sám seba - Berlei

NAJVÝRAZNEJŠIA SÉRIA DRÁM

  • Doktor Doktor (Deväť sietí)
  • Tajomná cesta (ABC)
  • Susedia (10)
  • Secret City: Under The Eagle (Foxtel)
  • Wentworth (Foxtel)

NAJVÝRAZNEJŠIE MINIMÁLIE ALEBO TELEMOVIE

  • Bloom (Apartmán)
  • Olivia Newton-John: Beznádejne sa ti oddala (Kanál sedem)
  • Na lanách (SBS)
  • Pine Gap (ABC)
  • Plač (ABC)

Najvýznamnejší herec

  • Aaron Pedersen (Mystery Road, ABC )
  • Bryan Brown (Bloom, Stan )
  • Jay Ryan (Bojová sezóna, Foxtel )
  • Robbie Magasiva (Wentworth, Foxtel )
  • Scott Ryan (Pán Inb Between, Foxtel )

NEJVYNIKAJÚCA ÚčESA

  • Danielle Cormack ( Secret City: Under The Eagle , Foxtel)
  • Jenna Coleman ( Plač , ABC)
  • Judy Davis ( Tajomná cesta , ABC)
  • Leah Purcell ( Wentworth , Foxtel)
  • Nicole Chamoun ( Na lanách , SBS)

NAJVYŠŠÍ VÝKONNÝ HEREC

  • Bernard Curry ( Wentworth , Foxtel)
  • Ewen Leslie ( Bojová sezóna , Foxtel)
  • Frankie J Holden ( Miesto volania domov , Foxtel)
  • Ian Meadows ( Dead Lucky , SBS)
  • Wayne Blair ( Tajomná cesta , ABC)

NAJVYŠŠIA VÝKONNÁ vedľajšia herečka

  • Asher Keddie ( Plač , ABC)
  • Celia Írsko ( Wentworth , Foxtel)
  • Jacki Weaver ( Bloom , Apartmán)
  • Keisha Castle-Hughes ( Na lanách , SBS)
  • Susie Porter ( Druhy , Apartmán)

NAJVYŠŠÍ VÝBORNÝ PROGRAM ZÁBAVY

  • Austrálsky bojovník ninja (Deväť sietí)
  • Eurovízia - Austrália rozhoduje v roku 2018 (SBS)
  • Gogglebox Austrália (Foxtel / 10)
  • Venovali ste pozornosť? (10)
  • Skutočný príbeh s Hamishom a Andym (Deväť sietí)

NAJVÝRAZNEJŠÍ DETSKÝ PROGRAM

  • Modro (ABC)
  • Grace Beside Me (SBS / NITV)
  • Mustangs FC (ABC)
  • Teenage Boss (ABC)
  • Predsedníctvo čarovných vecí (10)

NAJVYŠŠÍ VÝKON ŠPORTOV

  • Austrália vs. India Druhý test v Perthe (Foxtel)
  • Hry Gold Coast 2018 Commonwealth (Kanál sedem)
  • Invictus Games Sydney 2018 (ABC)
  • Majstrovstvá supercars: Bathurst (10)
  • Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 (SBS)

SPRÁVA NAJVYŠŠÍCH NEPREDSTAVENÝCH SPRÁV A VEREJNÝCH VECÍ

  • „Rozhovor s Jamesom Comeyom“ ( 7.30 , ABC)
  • „Únik z vodcovstva“ ( Sky News , Foxtel)
  • „Out of the Dark“ ( Štyri rohy , ABC)
  • „Povodňová katastrofa v Townsville“ ( 7 Novinky , Kanál sedem)
  • 'Koho to zaujíma?' ( Štyri rohy , ABC)

NAJVÝRAZNEJŠÍ SKUTOČNÝ ALEBO DOKUMENTÁRNY PROGRAM

  • Zamestnateľný ja (ABC)
  • Vystavený: Prípad Keli Lane (ABC)
  • Ron Iddles: Dobrý policajt (Foxtel)
  • Tabu (10)
  • Pacifik - v brázde kapitána Cooka so Samom Neilom (Foxtel)

NAJVÝRAZNEJŠÍ PROGRAM REALITY

  • Austrálsky Survivor: Champions vs. Contenders (10)
  • domový poriadok (Kanál sedem)
  • Ženatý na prvý pohľad (Deväť sietí)
  • MasterChef Austrália (10)
  • Blok (Deväť sietí)

Môžete sa tiež tešiť ...

Alice Murphy Alice Murphy je novinárka na voľnej nohe a závislá na správach. Alice, pôvodom z Írska, je na misii navštíviť všetky krajiny sveta (popri tom bude rozprávať príbehy). Najčastejšie ju nájdu jesť sushi, piť silnú kávu a čítať horoskopy.

Iba 6 dolárov za 6 vydaných vydaní! - UŠETRÍTE 79%

Prihláste sa na odber nového nápadu ešte dnes

Odoberaj teraz

Redakcia Choice


Pocta Rebeccy Breedovej Lukeovi Mitchellovi za hlavný míľnik

Celebrity


Pocta Rebeccy Breedovej Lukeovi Mitchellovi za hlavný míľnik

Súprava Domácnosť a preč bola často živnou pôdou pre rozkvet lásky medzi hercami. A jedným z najpamätnejších románov medzi hviezdami šou, ktoré sa preniesli do skutočného života, sú romány Rebecca Breeds (Ruby) a Luke Mitchell (Romeo). Zlatý pár Summer Bay, ktorý teraz sídli v USA, znamenal tento týždeň hlavný míľnik a Bec sa na túto príležitosť podujal na Instagram.

Čítajte Viac
Konečne odhalené: Čo sa NAOZAJ stalo s zmiznutím Richarda Simmonsa

Celebrity


Konečne odhalené: Čo sa NAOZAJ stalo s zmiznutím Richarda Simmonsa

Záhada, o ktorej všetci hovoria, bola konečne vyriešená

Čítajte Viac